ID-grafiki = 8 Fundacja RWR
 

WAMPIRIADA 2013

 

wampiriada_plakat.jpg          Kropla do kropli, tylko tyle, a czasami aż tyle. Woda pozwala nam żyć, a człowiek jest w stanie wytrzymać bez niej tylko kilka dni. Z krwią jest jednak inaczej. Nie możemy pozwolić na jej utratę, ponieważ skutki mogą być nieodwracalne. Zapotrzebowanie na krew rośnie. I dlatego Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

        Już 13 marca b.r. w godz. 10.00-15.00 na kampusie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Dewajtis 5, oraz 14 i 15 marca również od godz. 10 do 15 na kampusie przy Wóycickiego 23 odbędzie się honorowe oddawanie krwi - idealna okazja do podzielenia się cząstką samego siebie.

        Wampiriada to ogólnopolski projekt honorowego oddawania krwi przez młodzież akademicką, organizowany przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa  i Krwiolecznictwa. Jest realizowany przez większość Komisji Uczelnianych NZS  w naszym kraju. Akcja rozgrywa się dwuetapowo: na jesieni i wiosną - w tym roku po raz pierwszy zarówno w marcu, jak i w maju.Emilia Komarnicka

          Dzięki partnerowi Wampiriady UKSW - Fundacji Równi Wśród Równych, naszą akcję wspiera Ambasador Fundacji aktorka Emilia Komarnicka, znana między innymi z serialu Na dobre i na złe jako doktor Agata Woźnicka.

       Jak oddać krew? Nic prostszego, wystarczą szczere chęci, długopis i ankieta, którą należy wypełnić.  Później czeka jedynie standardowa procedura, która przybliża do  podzielenia się tym,     co jest dla nas najcenniejsze.                                                        

           Dzięki Wolontariuszom NZS UKSW i pozyskanym sponsorom, każdy krwiodawca otrzyma „paczkę regeneracyjną” i drobny upominek – to za sprawą firmy Toyota. Wśród wszystkich krwiodawców zostaną rozlosowane: voucher na weekend w kompleksie wypoczynkowym Mazowieckie Sioło Julianówka dla 2ch osób oraz różne gadżety. 

       

Katarzyna Miętus                                                       Aleksandra Karpińska

Koordynator „Wampiriada UKSW 2013”                       Koordynator pomocniczy

Tel.: 505-650-900                                                      Tel.: 516- 350-878

Mail: miętus.k@gmail.com                                               Mail: alex.karpinska@gmail.com

 

 

 

 

Niezależne Zrzeszenie Studentów to największa i najprężniej działająca organizacja studencka w  Polsce. Powstało 22 września 1980 w wyniku pamiętnych wydarzeń i  strajków  robotniczych  z  sierpnia  1980,  będących  sprzeciwem  wobec ówczesnego  reżimu  politycznego    w  naszym  kraju.  NZS tworzą ludzie o nieprzeciętnej wyobraźni, szalonych pomysłach i niezaspokojonej ciekawości świata. Naszym celem jest aktywne tworzenie studenckiej rzeczywistości, ale też dobra zabawa. NZS ma na swoim koncie udaną realizację takich projektów jak: Drogowskazy Kariery, Pstrykaliada, You Can Też.

 

 

Fundacja Równi Wśród Równych,  jest organizacją pozarządową, prowadzącą działalność społecznie użyteczną oraz gospodarczą, z której zysk przekazywany będzie na cele statutowe. Celem działania Fundacji jest wszelka pomoc świadczona na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych, osób wykluczonych społecznie oraz osób po 45 roku życia.

Więcej informacji na stronie www.wampiriada.info

 

Do pobrania:

informacja

prasowa

 ikona_Word.png

informacja

prasowa

ikona_pdf.png

plakat

 ikona_wampiriada_plakat.jpg

plakat

ikona_pdf.png

-->